نمایشگاه نقاشی -92-93- آموزشگاه نقاشی و طراحی

به نام خداوند بخشنده و مهربان


در روزهای پایانی اسفند سال 1392 نمایشگاه هنرجویی برگزار گردید با بیش از 100 اثر از هنرجویان که کلیه هزینه های نمایشگاه را آموزشگاه نقاش باشی به عهده داشت و شرکت در این نمایشگاه کاملا رایگان بود و در صورت فروش آثار نقاشی هنرجویان به منظور کارآفرینی عمده مبلغ دریافتی به هنرجو تحویل میشود .


در نمایشگاه سال92 بزرگان تصویر و صدا مارا در روز افتتاحیه همراهی نمودند .

سرکار خانم " نعیمه نظام دوست" مهربانی که چهره اش با لبخند شیرینش همیشه برایمان یادآور بهترین خاطرات است بانوی سینمای ایران چنان با شوق و اشتیاق به آثار نگاه مینمودند که برق امید در چشم هنرآموزان نشاندند ایشان با صبری وصف ناشدنی به تقاضای تک تک مدعوین جهت گرفتن عکس و امضاء پاسخ مثبت دادند و با وجود اینکه بلافاصله از لوکیشن فیلم  " سه میلیون دلار ناقابل" به نمایشگاه تشریف آوردند اما حتی خستگی را از چشمان خویش نیز زودودند و عشقی در دلملن گذاشتند که بعد از این هر بار با دیدن تصویرشان در دلمان گرما بخش خواهد بود . بانو مهربان و توانمند موفق باشید و در پناه حق باشید.

میهمان دیگر مان صدایی آشنا بودند ،جناب آقای " مجتبی کبیری نام آشنای دنیای موسیقی که با لطف بی حدشان در روز افتتاحیه به صورت زنده برایمان خواندند و خاطره ایی زیبا از روزهای زمستانی در دلمان نشاندند به امید اینکه همیشه در پناه حق باشند .


سرکار خانم "پادینا رهنما "هنرپیشه سینما و تلویزیون نیز با ما همراه شدند که در روزهای بعدی نمایشگاه افتخار اکران خصوصی فیلم " گلبهار " و " صدا خسته " را با بازی ایشان داشتیم و علاوه بر حضورشان در افتتاحیه آثار زیبای نقاشی نیز داشتند که در نمایشگاه به نمایش درآمد به امید موفقیت و سلامت این هنرمند عزیزدر روزهای بعدی نمایشگاه پخش فیلم داشیتیم و با حضور محک ،یاور بیماران سرطانی فروش خیریه نیز داشتیم و گزارش این نمایشگاه نیز در یک صفحه کامل از روزنامه همشهری درج گردید