معرفی آموزشگاه نقاشی و طراحی- نقاش باشی

بسیار "مهم"
 
مدیریت آموزشگاه نقاش باشی  
خانم نسیم غفاری              
آموزشگاه نقاش باشی در سال 1385  تاسیس شد. نقاش باشی با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور فعالیت خود را شروع نمود و بصورت تخصصی در رشته هنرهای تجسمی ،

آموزش انواع تکنیک های نقاشی آغاز گردید .
هدف اصلی این مرکز ، ارائه آموزشهایی تخصصی  ، با درنظر گرفتن اشتغال زایی و کاربردی بودن آموزشهادر حوزه هنرهای تجسمی در سنین مختلف بوده است .
بدیهی است علاوه بر اینکه آموزشها آکادمیک و تخصصی است ، قطعا جذاب و کاربردی نیز هستند ، چرا که متقاضیان آموزشهای هنری بدنبال آشنایی با یک دنیا متفاوت هستند جهت کسب انرژی و آرامش درونی .
 دوره ها در آموزشگاه با در نظر گرفتن ایجاد یک اشتغال کوچک خانگی ، مجازی و یا شغلی تعریف شده در بازار کار طراحی شده اند .
لازم به توضیح است که در انتهای دوره ها هنر آموزان جهت شرکت در آزمونهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای ،جهت دریافت مدارک بین المللی و معتیر معرفی میگردند، این مدارک که منطبق با استانداردهای جهانی ایسکو است مورد تایید سازمان جهانی کار میباشند و در صورت اقدام فرد برای مهاجرت تسهیل کننده خواهد بود و بسیار حائز اهمیت است.
با توجه به تصویب قانون قانون الزام فراگیری آموزشهای فنی و حرفه ای برای اشتغال به کار ، مدارک این سازمان که آموزشهای مرتبط با آن در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور اجرا میشود مناسب برای اشتغال در واحدهای اقتصادی ، خدماتی و تولیدی میباشد.
در سال 98 رشته نمایش و موسیقی  و خدمات نیز به رشته های آموزشی آموزشگاه نقاش باشی افزوده شد  .
آموزشگاه نقاش باشی حرفه های نقاش مقدماتی- نقاش پیشرفته - رنگ روغن - سیاه قلم -پاستل -مدادرنگی- آبرنگ - اکریلیک -گواش- مربی نقاشی کودک- تصویر سازی- ..... آموزش  می دهد و مدرک معتبر ارائه می دهد . در رشته نمایش و موسیقی حرفه های مربی موسیقی کودک ، گیتار .... را به صورت تخصصی آموزش می دهد و متقاضیان جهت دریافت مدرک به آزمون معرفی میگردند در رشته خدمات حرفه های بسیار کاربردی پداگوژی( شیوه تدریس ) مدیریت آموزشگاه ، مربی مهد کودک و مدیر مهد کودک و..... آموزش داده میشود. 
                                                        


معرفی آموزشگاه نقاش باشی

دلایل تمایز آموزشگاه نقاش باشی

  • نوع آموزش هنر طراحی و نقاشی در آموزشگاه نقاش باشی به صورت آکادمیک می‌باشد به عبارت دیگر نقاشی، با ذکر تکنیک و اصول پایه ایی و در عین حال کاربردی، برای همه افراد حتی با استعداد پایین و علاقمند آموزش داده می‌شود؛
  • اساتید آموزشگاه نقاش باشی جزء هنرمندانی هستند که کارهای به ثبت رسیده و چاپ شده دارند و در برنامه‌های متعدد تلویزیونی حضور داشته‌اند؛
  • امکان برخورداری هنرجویان از امکانات نوین آموزشی همانند سیستم گالری، کافه گالری و فضای دیزاین شده جهت فعالیت هنری؛
  • برگزاری نمایشگاه‌های سالیانه نقاشی در آموزشگاه نقاش باشی؛و رزومه سازی برای هنرآموزان امکان حضور آنها را در مجامع هنری فراهم مینماید.
  • مجهز بودن آموزشگاه نقاش باشی به سیستم برق اضطراری و موتور برق (ادامه کلاس‌ها و برنامه‌های آموزش حتی در زمان‌های قطع برق) همچنین امکانات امنیتی برای تابلوهای نفیس مجهز؛
  • برگزاری Work Shop های رایگان؛

آموزشگاه دخترانه نقاش باشی کلاس‌های تخصصی همانند پرتره و فیگور برگزار می‌نماید. هنرجویانی که علاقمند به شرکت در کلاس‌های آموزش طراحی و نقاشی این آموزشگاه هستند، بعد از مشاوره‌های رایگان و انتخاب کلاس مطابق نیاز و علاقه هنرجو می‌توانند در کلاس‌ها حضور داشته باشند.

در پایان هر دوره آموزش هنر طراحی و نقاشی، به هنرجویان مدرک بین المللی اعطا می‌گردد.